Kúpeľňový nábytok

KRAJCAR
 
KRAJCAR séria T-TOP

KRAJCAR

Spoločnosť KRAJCAR, s.r.o. je významný český výrobca kúpeľňového nábytku. 

Vďaka dlhoročným zkúsenostiam vyrába vysokokvalitný, funkčný a v neposlednom rade moderný nábytok. Pri výrobe kladie dôraz predovšetkým na kvalitu použitých materiálov a presnosť ich následného spracovania. Používa iba certifikovaný materiál a doplnky od popredních evrópských výrobcov, napr. Laufen, Roca, Jika, Sanovit, Disegno Cemarica, Blum, Mepla, Henkel, Egger ... Aby výrobky boli ešte kvalitnejšie a odolnejšie proti vlhkosti, zaviedla firma KRAJCAR, s.r.o. do výroby olepovanie dielov ABS hranou za použitia PUR lepidla.

V sortimente firmy KRAJCAR, s.r.o. nájdete nepreberné množstvo skriniek, ale pokiaľ si i tak nevyberiete, nie je problém vyrobiť  akúkoľvek atypickú skrinku podľa Vašich požadaviek. V ponuke je 18 druhov dekorov drevín, tradičná biela a 190 farebných odtieňov RAL.

   Viac...

DREJA

DREJA

 

Výrobné družstvo Dřevojas je významný výrobca a dodávateľ kúpeľňového a hotelového nábytku pod značkou DREJA a nábytku na zákazku pre celý európsky trh.

Hlavným výrobným programom je kúpeľňový nábytok s vysokou kvalitou prevedenia, so zaujímavým a praktickým dizajnom a za priaznivú cenu. Pre väčšinu línií kúpeľňového nábytku značky dreja® spoločnosť sama vyvíja a vyrába vlastné keramické umývadlá pod registrovanou európskou značkou dreja®, ktorá dodáva nábytku punc originality a výnimočný dizajn.

   Viac...

EDEN

EDEN

Spoločnosť EDENCZ s.r.o. je českou spoločnosťou s dlhodobou históriou a praxou v oblasti výroby, predovšetkým kúpeľňového nábytku - kvalitné a bezchybné spracovanie, veľký výber umývadlových skriniek, komplexný sortiment doplnkových a zrkadlových skriniek i zrkadiel, veľký výber povrchov a materiálov (základný sortiment v bielom prevedení skladom), atypická výroba vyhovie aj najnáročnejším požiadavkám zákazníka ...  Viac...

KOLO

KOLO

SANITEC je najväčším výrobcom a dodávateľom sanitárnej keramiky, kúpeľňového nábytku, sprchovacích kútov a vaní v Európe. Do tohto koncernu patrí tiež poľský výrobca značky KOLO - ponúka umývadlá, vane, sprchovacie kúty, wc, inštalačné moduly, kúpeľňový nábytok za výborné ceny.   Viac...

KRONZI

KRONZI

KRONZI je slovenský výrobca kúpeľňového nábytku, má v ponuke :

- Skrinky pod nábytkové umývadlá
- Skrinky pod pultové umývadlá
- Dosky pod umývadlá
- Zásuvky pod dosky
- Zrkadlové skrinky
- Zrkadlá s LED podsvietením
- Doplnkové skrinky vysoké
- Doplnkové skrinky závesné
- Doplnkové skrinky s hornou doskou
- Taburetky na sedenie
- Priehradky do zásuviek
- Poličky

  Viac...

   

©2019 Albadesign, created by ASGARD & www-stranky.sk posledná aktualizácia: 14.10.2019