Vodovodné batérie a sprchový program

GROHE

GROHE

Nemecká značka GROHE je popredným svetovým a európskym dodávateľom vodovodných batérií a príslušenstva. Ako globálna značka pre sanitárne výrobky a systémy sa spolieha na svoje hodnoty kvality, technológie, dizajnu a zodpovednosti, vďaka čomu ponúka „čisté potešenie z vody“. Kvalita, ktorú poskytuje značka GROHE je viac než len sľub. Je to garancia, že všetky výrobky spĺňajú a dokonca prekračujú očakávania zákazníkov tým, že poskytujú širokú škálu zážitkov z vody. 

K technologickým inováciám GROHE patria: GROHE SilkMove®, GROHE StarLight®, GROHE DreamSpray®, GROHE Turbostat®, GROHE CoolTouch®, GROHE Whisper®, GROHE QuickFix®, GROHE EcoJoy™ a GROHE Digital®.  Viac...

HANSGROHE

HANSGROHE

Od svojho založenia spoločnosť HANSGROHE sústavne prináša na trh inovácie, ktoré sú základom nových celosvetových trendov v oblasti návrhu kúpeľňových priestorov. Od tohto roku je Hans Grohe, priekopník v oblasti kúpeľní, a jeho potomkovia už tradične o krok vpred pred dobou. Či už vtedy, keď vynašli prvú ručnú sprchu (1928), alebo keď zahájili novú éru sprchovania s Raindance (2003) - „Celosvetový hráč z Čierneho lesa", predstavujúci rodinný podnik s viac ako storočnou históriou, sa stal synonymom pre moderné dizajnérske riešenia kúpeľní a inovatívne výrobky súvisiace s kúpeľňovými priestormi.

KLUDI

KLUDI

Firma KLUDI je už niekoľko rokov vďaka dobrým nápadom a inovatívnym produktom popredným výrobcom kúpeľňových a kuchynských batérií a spŕch - filozofiou firmy je včas zachytiť nové trendy a vniesť ich do vylepšených produktov - to všetko za dostupnú cenu. KLUDI batérie spájajú mladistvý, svieži dizajn s inovatívnou technikou. 

Firma KLUDI dbá o vysokú bezpečnosť so zreteľom na presnosť, trvácnosť a profesionalitu v popredajnom servise. Vďaka tomu sú KLUDI batérie nielen spoľahlivé, ale aj trvácne, uznávané a dôveryhodné.   Viac...

TRES

TRES

TRES GRIFERÍA je rodinnou firmou, ktorá se venuje kompletnej výrobe a predaju vodovodných batérií pre kúpeľne i kuchyne, hydromasážnych boxov, sprchových vaničiek a kúpeľňového príslušenstva. Jedná sa o jednu z najvýznamnejších firiem na európskom trhu s jasne definovaným cieľom - služby, kvalita, cena.

Úplný sortiment firmy uspokojí potreby i tých najnáročnejších zákazníkov. Najväčšími prioritami spoločnosti sú krása a komfort spolu s najmodernějšími technologiami. Toto spojenie je pro nové trendy u kuchynských a kúpeľňových batérií optimálnym riešením.

TEOREMA

TEOREMA

Firma TEOREMA Rubinetterie bola založená s názvom "Metallurgica Bonomi", so zameraním na spracovanie kovov. V roku 1970 sa zmenil názov firmy na súčasný a zameranie na výrobu závitníkov a vodovodných batérií do kúpeľne a kuchyne. 

TEOREMA je vyjadrením filozofie založenej na celkovej kvalite, spoľahlivosti a talianskom štýle. Každý vodovodný kohútik je starostlivo navrhnutý a vytvorený tak, aby dosiahol vrchol či už po dizajnovej stránke, technickej, alebo funkčnej.  Viac...

ORAS

ORAS

Fínska značka ORAS je priekopníkom medzi výrobcami vodovodných batérii a sprchových systémov, ktorý sa zameriava na komfort, efektivitu v spotrebe vody a energie, bezpečnosť a dizajn. Spolupráca s talianskymi dizajnérskymi velikánmi Alessi priniesla výsledky v množstve inovácii pre kúpeľne i kuchyne. ORAS má vedúce postavenie na trhu s bezdotykovými elektronickými batériami.  Viac...

HANSA

HANSA

Sprchové, vaňové a umývadlové batérie, sprchové hlavice. Viac o výrobkoch na stránke nemeckého výrobcu HANSA.  Viac...

   

©2019 Albadesign, created by ASGARD & www-stranky.sk posledná aktualizácia: 23.09.2019